۱۰ ویژگی یک نماینده عالی بیمه

نمایندگان بیمه بزرگ ویژگی ها و مهارت های خاصی دارند که مانند قطعات پازل در کنار هم قرار می گیرند تا موفقیت آنها را مشخص کنند. استعدادهای مورد نیاز از افراد و مهارت های تکنولوژیکی گرفته تا فروشندگی عالی و هر چیزی در این بین را شامل می شود. در زیر برخی از ویژگی هایی که یک نماینده موفق بیمه برای تکمیل پازل خود نیاز دارد آورده شده است

 

۱. مهارت های مردم

مهارت های مردمی اولین ویژگی یک نماینده موفق بیمه است. آنها باید بتوانند بدون استفاده از اصطلاحات فنی یا اصطلاحات تخصصی بیمه که می تواند مشتریان را گمراه کند، به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. نمایندگان باید توانایی گوش دادن و همدلی با مشتریان را داشته باشند تا بفهمند آنها به چه چیزی نیاز دارند و چه می خواهند. در کنار همه این مهارت ها، نمایندگان خوب باید نیازهای مشتری را در اولویت قرار دهند. انجام این کار به نماینده اجازه می دهد تا یک برنامه بیمه موفق برای مشتریان خود تنظیم کند. نماینده ای که فقط می خواهد بدون در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود پورسانت دریافت کند، در صنعت بیمه دوام زیادی نخواهد داشت.

 

۲. فروشندگی خوب

نمایندگان بیمه ذاتاً فروشنده هستند. در کنار مهارت‌های افراد قوی، نمایندگان باید مهارت‌های فروش قوی برای به دست آوردن، پرورش و حفظ مشتریان خود داشته باشند. نمایندگان می توانند با شرکت در سمینارهای مختلف و شرکت در برنامه های آموزشی حرفه ای مهارت های خود را تقویت کنند.

 

۳. مهارت های خدمات مشتری

مهارت های قوی در ارائه خدمات به مشتریان برای موفقیت یک نماینده بیمه ضروری است. پاسخ به موقع به سوالات، ایمیل ها و تماس های تلفنی ضروری است. مشتریان از نمایندگان بیمه خود می خواهند که به آنها کمک کنند تا مسائل را سریع و آسان حل کنند. داشتن یک اخلاق کاری قوی همراه با داشتن مهارت های خوب خدمات به مشتریان است. فعال بودن هم هنگام ایجاد روابط جدید با مشتری و هم حفظ روابط فعلی مشتری، کلید موفقیت شغلی به عنوان یک نماینده بیمه است.

 

۴. سطح انرژی بالا

برای اینکه یک نماینده بیمه خوب باشید، مهم است که با انگیزه، هیجان زده، شاداب و درگیر با مشتریان خود باشید. نشان دادن اشتیاق به کاری که انجام می دهید در روابط شما با مشتریانتان منعکس خواهد شد.

 

۵. صداقت

همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید: “صداقت بهترین سیاست است.” که بخصوص برای نمایندگان بیمه صادق هم صادق است. یک نماینده خوب با گفتن حقیقت از قبل، احترام بیشتری را به دست می آورد و اعتماد بیشتری را از مشتریان خود به دست می آورد. عوامل فریبنده مدت زیادی در صنعت بیمه نمی مانند.

 

۶. دانش در مورد انواع محصولات

یک نماینده موفق بیمه قادر خواهد بود راه حل جامعی را ارائه دهد که بتواند خواسته های مشتریان خود را برآورده کند. آنها محصولات و خدماتی را که می فروشند درک می کنند و می توانند آنها را به شیوه ای قابل درک توصیف کنند.

 

۷.اطلاعات فنی

نمایندگان بیمه باید بیشتر از نحوه فروش بیمه نامه بدانند. آنها باید وضعیت مالی مشتریان خود را درک کنند..

 

۸. ماندگاری

هیچ کس رد شدن را دوست ندارد، اما اینکه چقدر خوب با آن برخورد می کنید به شما کمک می کند تا نماینده بیمه بهتری شوید. پشتکار برای ساختن یک کسب و کار تجاری قوی حیاتی است. نمایندگان بیمه خوب می‌دانند که «نه» گفتن می‌تواند در نهایت آنها را به شخص دیگری نزدیک کند که «بله» می‌گوید.

 

۹. عشق به یادگیری

 نمایندگان بیمه بزرگ همیشه در حال یادگیری هستند. آنها مشتاق یادگیری محصولات جدید، درک بیشتر در مورد صنعت خود و افزودن بر پایه مهارت های خود به طور مداوم هستند. ایجاد ارتباط با سایر نمایندگان یا رهبران در زمینه آنها می تواند دانش شما را بیشتر افزایش دهد و پیشنهادات و فرصت های مفیدی را برای یادگیری درس های ارزشمند در مورد صنعت خود ارائه دهد.

 

۱۰. شرکت بیمه مناسب

شرکت بیمه مناسب را انتخاب کنید کار با شرکت مناسب کلید راه موفقیت یک نماینده بیمه است. یک شرکت بیمه تاسیس شده به نماینده اجازه می دهد تا محصولات مختلف را بفروشد، کارمزد دریافت کند و گزینه هایی برای رشد شخصی و شغلی ارائه دهد.

ترجمه مطلب:

How to Be a Successful Insurance Agent

Am trust financial

 

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد های آنلاین
مشاهده همه نظرات
0
عاشق دیدگاه شما هستیم، بهترین راه برای دلگرمی تیم پشتیبانی است.x
کلیک کنید