همیارم | Hamyaram.com
همیارم | Hamyaram.com
محسن گلشن نژاد
محسن گلشن نژاد
مشاور و کارشناس رسمی فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
هوشیار باشیم، گاه فرصت ها بسیار آهسته در می زنند..
سعید احمدی
سعید احمدی
مدیر توسعه
درخت هرچه پربارتر سربه زیرتر..
علی انصاری
علی انصاری
معاون مدیر ارشد
صنعت بیمه جایی است که به اندازه لیاقتت می توانی درآمد کسب کنی
علیرضا رجب
علیرضا رجب
اولین مدیر ارشد فروش بیمه پاسارگاد
دکتری مدیریت اجرایی از دانشگاه ipag فرانسه عضو mdrt نویسنده
عمر و تامین آتیه 901 (8262)
عمر و تامین آتیه 901 (8262)
پاسارگاد

شاید بهترین راه برای اطمینان از انتخاب بیمه نامه، اعتماد کردن به بیمه مرکزی است که کدام شرکت بیمه را به عنوان برترین شرکت بیمه معرفی می‌کند. بیمه مرکزی هر ساله گزارشی را بر اساس سطح توانگری شرکت‌های بیمه منتشر می‌کند که در این گزارش توانگرترین شرکت‌های بیمه بر اساس سطح رضایت مشتریان، تعهداتی که در پرداخت سوددهی هر کدام از شرکت‌های بیمه دارد، میزان پاسخ گویی شرکت‌های بیمه در مقابل بیمه گذاران و … معرفی می‌کند. توانگرترین شرکت بیمه در واقع بهترین شرکت بیمه از نظر بیمه مرکزی است.

و بیمه پاسارگاد از جمله توانگرترین ترین شرکت‌های بیمه است که عملکرد خوبی نیز در رشته بیمه عمر دارند و می‌توانند به عنوان بهترین بیمه عمر  مطرح شوند.
سازمان فروش ٩٠١ بیمه پاسارگاد برترین گروه فروش از نظر سطح فرهنگی و آموزشی نمایندگان و مدیران آموزش و فروش در شرکت بیمه پاسارگاد است .

ما همواره به پیشرفت و بهتر بودن فکر می کنیم و در این راه حرکت می کنیم و هر روز برای ما مانند اولین روز شروع کار و آموزش سرشار از عشق ، هیجان و شوق کار کردن و خدمت رسانی است .

منشور اخلاقی بیمه پاسارگاد
کارکنان بیمه پاسارگاد به منظور تحقق اهداف متعالی شرکت، حفظ حقوق و رضایتمندی بیمه گذاران و استفاده کنندگان از بیمه خود را مکلف و متعهد به رعایت مفاد این منشور می دانند:

حفظ کرامت انسانی

احترام به مشتریان، همکاران و رقبا و حفظ حریم خصوصی آنان؛
انتخاب همکارانی که به اصول اخلاق حرفه ای متعهدند؛
رعایت حقوق اجتماعی

ارائه خدمت به صورت عادلانه و در چارچوب قوانین، مقررات و ضوابط ، به مراجعه کنندگان؛
اجرای خواسته های قانونی ارباب رجوع در چارچوب وظایف خود با صحت، دقت و سرعت و بدون تشریفات زائد اداری و تحمیل هزینه اضافی ؛
عدم کینه توزی با منتقدانی که سخن از نقض قانون و مقررات می گویند؛
مقابله با پول شویی و هرگونه فعالیت دیگری که پشتیبان بزه های سازمان یافته باشد؛
پاسداری از طبیعت، محیط زیست، و توسعه پایدار.
عدالت و انصاف

احترام به حقوق مالکیت مادی و معنوی رقیبان؛
ارائه خدمت به بیمه گذاران و استفاده کننندگان از بیمه به صورت عادلانه در چارچوب مقررات؛
پرهیز از رقابت ناسالم در بازار بیمه؛
تعیین نرخ حق بیمه بر پایه اصول فنی، معقول ، منصفانه و در خور شرایط بیمه بدون تأثیر از رقبا.
پایبندی به مقررات و تعهدات

پایبندی به قول و تعهد خود و وفاداری به توافقات و قراردادها چه قانون بر آن ناظر باشد چه نباشد، چه آشکار باشد چه پنهان؛
پرداخت به موقع خسارت مطابق آنچه که در بیمه نامه و قرارداد آمده است؛
رعایت و حمایت از رقابت آزاد و عادلانه و پیروی از قواعد بیمه گری از جمله عدم نرخ شکنی.
شفافیت و صداقت

صداقت و راستی در مبادله اطلاعات و خودداری از ارائه اطلاعات نادرست در تبلیغات و اطلاع رسانی؛
اطلاع رسانی مؤثر به بیمه گذاران نسبت به ایجاد هرگونه ضعف در ادای تعهدات بیمه گر از جمله توانگری مالی، پوشش های اتکایی و مدیریت حرفه ای؛
توجیه کامل مشتریان نسبت به شرایط پوشش بیمه و محدودیت های دریافت خسارت

درباره بیمه عمر
با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشورمان، همه افراد به دنبال ایجاد یک پس انداز مناسب برای دوران بازنشستگی و همچنین تأمین نیازهای خانواده خود در سال های آینده هستند.  هزینه‌های سنگینی مثل هزینه تحصیل، ازدواج و راه اندازی کسب و کار فرزندان و در کنار آن مخارج بالای زندگی در دوران بازنشستگی، اهمیت داشتن یک پشتوانه مالی محکم را بیش از پیش مشخص می‌کند اما مهم‌ترین سوال این است که چه نوع سرمایه گذاری برای ما مناسب خواهد بود؟ سپرده گذاری در بانک، بورس یا بیمه عمر؟

بیمه عمر چیست و چه فایده ای دارد؟

دراین بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه برتامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.
بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

در بیمه عمر افراد با پرداخت مبلغ معینی به عنوان حق‌بیمه، علاوه بر سرمایه‌گذاری با سود تضمینی، از پوشش‌های متنوع و کاربردی هم در زمان حیات و در مدت بیمه‌نامه و هم در زمان فوت بهره‌مند می‌شوند.

در واقع بیمه عمر یک پشتوانه مالی محکم برای دوران پیری، بازنشستگی یا بعداز فوت برای بازماندگان است.

شرایط بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است، این شرایط را در ادامه می‌بینیم:

محدوده سنی:
برای کودکان از بدو تولد و برای بزرگسالان تا ۷۰ سالگی بیمه عمر صادر می‌شود. البته به نسبت افزایش سن، حق بیمه هم افزایش پیدا می‌کند.

مدت قرارداد:
هر فرد به مدت حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال (نهایتاً تا ؟ سالگی) می‌تواند تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرد که هر چه مدت قرارداد افزایش پیدا کند، سرمایه بیشتری به بیمه شده تعلق خواهد گرفت.

مبلغ حق بیمه:
بیمه عمر حق بیمه ثابت و مشخصی وجود ندارد و هر شخصی می‌تواند با توجه به شرایط مالی خودش، مبلغی را به عنوان حق بیمه انتخاب کند و آن را به شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا یک ساله پرداخت کند. مثلا بهتر است افراد شاغل، 10 درصد درآمد سالیانه خود را به بیمه عمر اختصاص دهند و حق بیمه خود را سالیانه پرداخت کنند.

آشنایی با انواع بیمه عمر

برای افراد با سلیقه‌ها و خواسته‌های مختلف طرح‌های متفاوت بیمه عمر در نظر گرفته شده است تا طرح دلخواهشان را انتخاب کنند:

بیمه تمام عمر: قراردادی تا پایان عمر که بعد از فوت سرمایه به بازماندگان می‌رسد.

بیمه عمر مانده‌بدهکار: اشخاصی که وام‌های زیادی دارند تا بعد از فوتشان بیمه، تمام وام‌ها را به همراه سودشان پرداخت کند. 

بیمه مختلط پس انداز یا همان بیمه سرمایه‌گذاری: همان طرحی که بیشتر ما از بیمه عمر می‌شناسم و بعد از تمام شدن سرمایه‌مان را دریافت می‌کنیم. در طول مدت بیمه‌ هم تحت انواع پوشش بیمه قرار می‌گیریم.

بیمه عمر بازنشستگی یا مستمری: درآمد اضافه و حقوقی برای روزهای بازنشستگی است.؟

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

در ادامه مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری که پرطرفدارترین طرح بیمه عمر است را بررسی می‌کنیم.

سرمایه گذاری بلند مدت همراه سود تضمینی

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.
سود اصلی و ثابت در بیمه عمر، سود تضمینی است‌ که مقدار آن توسط بیمه مرکزی اعلام می‌شود و تمام شرکت‌های بیمه موظف به پرداخت آن هستند. بر اساس آخرین مصوبه بیمه مرکزی، نرخ تضمینی سود سالانه بیمه عمر برای دو سال اول 16%، برای دو سال دوم 13%، و مابقی سال‌ها 10% است.  اما سود مشارکت به شرکت بیمه انتخابی و فعالیت‌های اقتصادی آن بستگی دارد. به این معنی که شرکت‌های بیمه با استفاده از حق بیمه‌های بیمه عمر خود در فعالیت‌های اقتصادی مختلف سرمایه گذاری می‌کنند و بیمه‌شدگان در سود حاصل از این سرمایه گذاری ها شریک می‌شد. به همین دلیل سود مشارکت در منافع بیمه‌های عمر در شرکت‌های مختلف بیمه و حتی در سال‌های مختلف، متفاوت است.
۱. در این بیمه نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداخت حق بیمه، بیمه گذار در ماه خواهد بود. این ضریب می تواند ۱۲۰ ،۱۵۰ ،۱۸۰ ،۲۱۰ ،۲۴۰ ، ۲۷۰ ،۳۰۰ ،۳۳۰ و ۳۶۰ برابر انتخاب گردد .
۲. درنحوه پرداخت حق بیمه، پیش بینی شده است که بیمه گذار بتواند حق بیمه را به صورت تلفیقی از روش یکجا (به صورت سپرده گذاری نزد بیمه گر) و اقساطی پرداخت نماید.
۳. مدت بیمه نامه می تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال درخواست گردد.

۴. برای مقابله با تورم فرضی با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواند به میزان ۳ تا ۵۰ درصد در هر سال نسبت به سال قبل افزایش یابد.

دریافت یکجا اندوخته بیمه عمر یا دریافت مستمری و بازنشستگی 

در صورت حیات بیمه شده و در پایان مدت بیمه نامه، شرکت‌های بیمه اندوخته بیمه عمر را به اضافه مجموع سودهای تعلق گرفته به آن پرداخت خواهند کرد. بیمه شده‌ها می توانند سرمایه بیمه عمر خود را به صورت یکجا یا مستمری دریافت کنند.

سرمایه فوت بیمه عمر

اگر بیمه شده به هر علت فوت کند، سرمایه او به ذی‌نفعانش (ورثه یا هرکس که خودش خواسته باشد) می‌رسد.

موارد تحت پوشش بیمه عمر

فوت بر اثر حادثه:

چنانچه بیمه شده طی مدت بیمه­ نامه به­ علت حادثه فوت نماید معادل ۳،۲ و یا ۴ برابر سرمایه بیمه عمر تا سقف ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال، به استفاده کنندگان از قرارداد پرداخت می‌شود.

در صورتی که بیمه شده در زمان اعتبار بیمه­ نامه به علت حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم و قطعی شود بیمه­ گر متعهد است غرامت مربوط را براساس جداول نقص عضو بیمه حوادث شخصی و سرمایه بیمه ازکارافتادگی به میزان ۲،۱و ۳ تا سقف ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال برابر سرمایه عمر پرداخت نماید.

در این پوشش صورتحساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده باشد تا سقف تعهدات مندرج در بیمه ­نامه به میزان ۵ و ۱۰ درصد سرمایه فوت در اثر حادثه تا سقف ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال در هر سال بیمه ­ای قابل پرداخت است.

با دریافت این پوشش چنانچه بیمه شده به علت بیماری یا حادثه از کارافتاده کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ­گونه فعالیتی نباشد بیمه­ گر از دریافت حق بیمه صرف نظر نموده و بیمه نامه را به اعتبار خود باقی نگه می‌دارد. میزان معافیت از پرداخت حق بیمه ۵۰ یا ۱۰۰ درصد می‌باشد.

بیمه شده درصورت ازکارافتادگی کلی و دائم به هرعلت، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از بیمه پاسارگاد دریافت می­‌نماید.

درصورتی که بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماری­های سرطان (Cancer)، سکته قلبی (Myocardial Infarction) ، سکته مغزی (Stroke)، جراحی عروق قلب ( Surgery Coronary Artery) و پیوند اعضای بدن (Main- Organ-Graft) برطبق تشخیص پزشک معتمد شرکت مبتلا گردد، بیمه پاسارگاد معادل سرمایه بیمه تحت پوشش و حداکثر تا مبلغ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به ازای هر یک از بیماری‌ها به بیمه شده پرداخت می­‌نماید. لازم به ذکر است این پوشش برای هر بیماری تنها یک بار در طول مدت بیمه نامه و در صورت ابتلا بیمه شده قابل استفاده تا سقف سرمایه تعیین شده در بیمه نامه است.

بیمه­ شده می­ تواند به همراه این بیمه­ نامه پوشش بیمه آتش­ سوزی برای منزل مسکونی خود تهیه نماید. بیمه­ گذار/ بیمه­ شده می‌تواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده و یا ملک موردنظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد. سرمایه آتش‌سوزی بیمه­ نامه ضریبی به میزان ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و یا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهانه خواهد بود.

سقف سرمایه پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در سال اول در بیمه نامه های عمـروتأمین آتیه ۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال و در سـال های بعد  ۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰  ریال می باشد.

انتخاب بهترین شرایط بیمه عمر

افراد بیمه گذار می‌توانند هدف‌های متفاوتی داشته باشند و به طبع بهترین شرایط بیمه عمر با توجه به هدف هر فرد، متفاوت است. که در این راه می‌توانید از مشاور بیمه ای خود “محسن گلشن نژاد”با شماره 09128695386 یا از طریق لینک زیر “از من بپرس” کمک بگیرید.  مشاور شما با آگاهی از خواسته‌ها و شرایط شما، بهترین شرایط بیمه را به صورت بی‌طرفانه پیشنهاد می‌کند و به پرسش‌ها و ابهامات شما با دقت و حوصله پاسخ خواهد داد.

RSS وب سایت رسمی بیمه پاسارگاد

 فوت طبیعی و یا سرمایه عمر بیمه نامه


شامل چهار پوشش اختیاری به انتخاب بیمه گذار:

 ازکارافتادگی کامل و دائم

 حادثه ها(شامل فوت حادثه هزینه پزشکی حادثه)

بیماری های خاص

آتش سوزی و زلزله منزل مسکونی

پوشش رایگان درمان تکمیلی بیمه عمر

RSS همیارم | Hamyaram.com حوادث وانتظامی

آیا می‌توان از چند شرکت مختلف بیمه عمر دریافت کرد؟
بله، اما در شرایطی که مجموع سرمایه فوت بیشتر از ؟ میلیون تومان نشود. البته با مجوز بیمه مرکزی ممکن است بیمه عمر با مجموع سرمایه‌ای بیشتر از این مبلغ نیز صادر شود.

در صورت ورشکستگی یا انحلال شرکت بیمه، چه اتفاقی برای حق بیمه‌های پرداختی می افتد؟
تمامی شرکت‌های بیمه‌ی دارای مجوز، تحت نظارت و حمایت بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند و بیمه مرکزی مسئول حفظ حقوق بیمه شدگان در صورت انحلال شرکت‌های بیمه است. در این شرایط حق و حقوق بیمه گذاران عمر، در رأس تمامی بدهکاری های آن شرکت قرار دارد. در صورت انحلال یا ورشکستگی شرکت بیمه عمر، کلیه سوابق و اسناد مربوط به تعهدات و حقوق آن به یک یا چند شرکت دیگر به صلاحدید بیمه مرکزی منتقل خواهد شد.
بهره وام دریافتی از بیمه عمر چند درصد است و بازپرداخت آن به چه شکل است؟
مدت بازپرداخت وام دریافتی، به صورت توافقی بین بیمه‌گذار و شرکت بیمه تعیین می‌شود. میزان بهره‌ی دریافتی نیز بسته به سودی دارد که سالِ قبل شرکت بیمه پرداخت کرده است. معمولا کارمزد بهره ۳ تا ۴ درصد تعیین می‌شود

آیا می توان حق بیمه ۱۰ سال را یکجا پرداخت کرد و بلافاصله یا بعد از یکسال مستمری بیمه عمر دریافت کرد؟
امکان پرداخت حق بیمه به صورت یک‌جا وجود دارد، اما برای دریافت مستمری باید حداقل ده سال از قرارداد گذشته باشد.
منظور از سود با نرخ محتمل (پیش بینی) در بیمه عمر چیست؟
سود با نرخ محتمل (سود پیش‌بینی) مجموع سود مشارکت و سود تضمینی شرکت بیمه است. سود تضمینی حداقل سودی است که شرکت بیمه ملزم به پرداخت آن است. سود مشارکت نیز سود ناشی از سرمایه‌گذاری شرکت بیمه در پروژه‌های سود آور است. شرکت بیمه ملزم است حداقل ۸۵ درصد از سود ناشی از مشارکت را به بیمه‌گذار پرداخت کند.
آیا پرداخت تعهدات شرکت بیمه تنها در ایران صورت می‌گیرد؟
خیر، پرداخت تعهدات ارتباطی با حضور یا عدم حضور بیمه‌گذار در داخل کشور ندارد. اما در صورتی که بیمه‌گذار در کشور دیگری اقامت کند، لازم است تا یک نماینده ساکن در ایران، جهت پیگیری امور بیمه‌ای به شرکت بیمه معرفی کند.

ذینفعان بیمه‌نامه چه کسانی هستند؟
بیمه‌گذار هنگام عقد قرارداد ذی‌نفعان بیمه عمر را تعیین می‌کند. در صورتی که ذی‌نفعان را مشخص نکرده باشد،‌ وراث قانونی ذی‌نفعان بیمه‌نامه خواهند بود.

درصورت تأخیر در پرداخت حق بیمه چه اتفاقی خواهد افتاد؟
در این صورت، هزینه‌های بیمه‌گری از اندوخته بیمه عمر کم می‌شود تا پوشش‌های بیمه‌ای قطع نشود. در صورتی که اندوخته به صفر برسد، ‌بیمه‌نامه باطل خواهد شد.

برای درخواست مشاوره فرم اطلاعات را تکمیل فرمایید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.